» » » VI Respublikinis vaikų ir jaunimo liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „TRADICIJŲ PAVELDĖTOJAI“
Информация к новости
  • Просмотров: 1462
  • Автор: NIKITA
  • Дата: 10-04-2017, 12:28
10-04-2017, 12:28

VI Respublikinis vaikų ir jaunimo liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „TRADICIJŲ PAVELDĖTOJAI“

Категория: Проекты, Традиция

Jau tradiciniu tapęs respublikinis vaikų ir jaunimo liaudies kūrybos konkursas „Tradicijų paveldėtojai“ rengiamas kiekvienais metais nuo 2012 m. Konkurso tikslas ne tik skatinti vaikų ir jaunimo susidomėjimą, pagarbą tautiniam paveldui ir tolerantišką požiūrį į įvairių tautų kultūrą, jų įsitraukimą į liaudies kultūros populiarizavimo procesą, puoselėti liaudies muzikavimo ir choreografijos tradicijas, aktyvinti folkloro žanro atlikėju veiklą, skatinti folkloro ansamblius bei solistus tobulėti, ugdyti jaunimo tautinę, kultūrinę ir meninę savimonę, bet ir padėti savivaldos institucijoms racionaliai ir objektyviai panaudoti lėšas remiant kolektyvus ir vadovus pagal pasiektą meninį lygį.
Konkurso organizatoriai ir rengėjai - Lietuvos tautinių mažumų folkloro ir etnografijos centras, Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Vilniaus miesto savivaldybė.

VI respublikinis vaikų ir jaunimo liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tradicijų paveldėtojai“ vyks 2017 m. balandžio 8 d., šeštadienį, 12 val. Visagino kultūros centre (Vilties g. 5) ir balandžio 21 d., penktadienį, 16 val. Vilniaus Rotušėje (Didžioji g., 4). Kviečiami dalyvauti vaikų ir jaunimo folkloro kolektyvai, solistai, šeimos ansambliai, tautinių šokių ansambliai, liaudies muzikos orkestrai bei ansambliai.
Atlikėjai pagal jų atliekamą repertuarą skirstomi į dvi kategorijas: folkloro (atliekama autentiška etnografinė programa) ir liaudies menas (atliekama stilizuota programa).
Dalyvavimui privaloma paruošti programą:
• Folkloro ansambliai, šeimos ansambliai, solistai – 5-10 min. programa atliekama a capella arba su liaudies instrumentų pritarimu.
• Tautinių šokių ansambliai – 5-10 min. programa atliekama su liaudies instrumentų pritarimu.
• Liaudies muzikos orkestrai bei ansambliai - 5-10 min. programa.
Fonogramą naudoti pasirodimo metu draudžiama.
Konkurso dalyviai konkurse dalyvauti gali tik vieną kartą – kaip solistai arba kaip ansamblio dalyviai (išimtis taikoma tik pritariančių vokalinių grupių ar akompanuojančių instrumentinių ansamblių nariams).
Konkurso dalyvius vertins kompetentinga komisija. Konkurso dalyviai apdovanojami diplomais, padėkos raštais.
Užpildytas ir pasirašytas skenuotas anketas prašome atsiųsti iki 2017 m. balandžio 5 d. elektroniniu paštu arinuskafolk@inbox.ru. Telefonas pasiteiravimui: +370-614-21516

Konkurs-Nasledniki-tradiciy-1.doc [32,5 Kb] (cкачиваний: 3)
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Архив новостей

Октябрь 2023 (1)
Сентябрь 2023 (14)
Август 2023 (4)
Июль 2023 (3)
Май 2023 (4)
Апрель 2023 (1)
^