» » » » III RESPUBLIKINIO VAIKŲ IR JAUNIMO KONKURSO “TRADICIJŲ PAVELDĖTOJAI” NUGALĖTOJAI
Информация к новости
  • Просмотров: 17227
  • Автор: arinuska.lt
  • Дата: 23-05-2014, 11:46
23-05-2014, 11:46

III RESPUBLIKINIO VAIKŲ IR JAUNIMO KONKURSO “TRADICIJŲ PAVELDĖTOJAI” NUGALĖTOJAI

Категория: ru » Проекты » Традиция

LAUREATAI:

III RESPUBLIKINIO VAIKŲ IR JAUNIMO KONKURSO  “TRADICIJŲ PAVELDĖTOJAI” NUGALĖTOJAI1. Klaipėdos “Pajūrio“ pagr. mokyklos rusų folkloro ansamblis „Veretionce“ (vadovė Marija Serebriakova)
2. Vilniaus Sofijos Kovalevskajos vidurinės mokyklos rusų folkloro ansamblio jaunesnioji grupė (vadovas Viktor Žabrov)
3. Vilniaus P.Skorinos gimnazijos ir Lietuvos tautinių mažumų folkloro ir etnografijos centro baltarusių skyriaus solistė Ksenija Miloš
(vadovai Valentina Kovalčuk, Viktor Žabrov)
4. Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos tautinių instrumentų ansamblis
„Jurginėlis” (vadovė Dainora Kinderienė)
5. Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos rusų folkloro ansamblio „Arinuška“ jaunesnioji grupė (vadovai Lidija Kirjackaja, Viktor Žabrov)
6. Lietuvos tautinių mažumų folkloro ir etnografijos centro merginų folkloro grupė
(vadovė Ingrida Fedaravičiūtė)
7. Lietuvos tautinių mažumų folkloro ir etnografijos centro lenkų folkloro ansamblis „Traikotka“ (vadovė Irena Višnevskaja)
8. Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos rusų folkloro ansamblio „Arinuška“ vyresnioji grupė (vadovai Nikolaj Zacharov, Ingrida Fedaravičiūtė)
9. Lietuvos tautinių mažumų folkloro ir etnografijos centro vyrų folkloro grupė
(vadovai Nikolaj Zacharov, Viktor Žabrov)
10. Visagino kultūros centro ukrainiečių folkloro ansamblis „Kalyna“
(vadovė Marina Betina)
11. Visagino kultūros centro vaikų rusų folkloro ansamblis „Žavoronok“
(vadovė Jelena Čiurakova)
12. Visagino kultūros centro rusų folkloro ansamblis „Bylina“
(vadovė Jelena Čiurakova)

DIPLOMANTAI:
1. Vilniaus Sofijos Kovalevskajos vidurinės mokyklos rusų folkloro ansamblio vyresnioji grupė (vadovas Viktor Žabrov)
2. Vilniaus rajono Čekoniškių vidurinės mokyklos solistas Valdemar Dudoit
(vadovė Janina Norkūnienė)
3. Slavų tradicinės muzikos mokyklos rusų folkloro ansamblio „Arinuška“ jaunesnioji grupė (vadovai Ingrida Fedaravičiūtė, Viktor Žabrov)
4. Vilniaus lopšelio-darželio „Zylutė“ ir Lietuvos tautinių mažumų folkloro ir etnografijos centro lenkų folkloro ansamblio „Traikotka“ jaunesnioji grupė
(vadovai Jolanta Špakovska, Viktor Žabrov)
5. Vaikų folkloro ansamblis „Debesėliai“ (vadovė Danguolė Račienė)
6. Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centro lenkų folkloro ansamblis „Turgielanka“ (vadovė Vladislava Šilobrit)
7. Visagino kultūros centro vaikų baltarusių folkloro ansamblis „Tanočak“
(vadovė Irina Urbonavičienė)
8. Visagino kultūros centro baltarusių folkloro ansamblis „Suzorje“
(vadovė Irina Urbonavičienė)
9. Visagino kultūros centro totorių folkloro kolektyvas „Miras“
(vadovė Klara Durkhisanova)
10. Visagino kultūros centro baltarusių folkloro ansamblis „Svitanak“
(vadovė Jelena Piščikienė)
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Архив новостей

Июль 2020 (7)
Июнь 2020 (1)
Май 2020 (1)
Март 2020 (3)
Февраль 2020 (1)
Январь 2020 (7)
^