» » » » Dėl vaikų ir jaunimo folkloro kolektyvų konkurso „TRADICIJŲ PAVELDĖTOJAI“
Информация к новости
  • Просмотров: 2690
  • Автор: arinuska.lt
  • Дата: 21-01-2013, 23:02
21-01-2013, 23:02

Dėl vaikų ir jaunimo folkloro kolektyvų konkurso „TRADICIJŲ PAVELDĖTOJAI“

Категория: ru » Проекты » Покровские колокола

Vilniaus miesto tautinių mažumų ugdymo įstaigų direktoriams
Dėl vaikų ir jaunimo folkloro kolektyvų konkurso
„TRADICIJŲ PAVELDĖTOJAI“

Dėl vaikų ir jaunimo folkloro kolektyvų konkurso  „TRADICIJŲ PAVELDĖTOJAI“2013 metų rugsėjo mėnesį Lietuvos tautinių mažumų folkloro ir etnografijos centras, Slavų tradicinės muzikos mokykla ir Vilniaus miesto savivaldybė organizuoja Vilniuje VIII tarptautinį folkloro festivalį „Pokrovskije kolokola“. Festivalyje dalyvaus unikalūs įvairių šalių bei įvairių Lietuvos tautų folkloro kolektyvai, autentiškai pristatantys savo tautos tradicinę kultūrą.
Tradiciškai festivalio metu bus organizuojama vaikų folkloro asamblėja. Pagrindinis tikslas – supažindinti jaunąją kartą su dainos, šokio, teatro, apeiginėmis, amatininkų įvairių tautų tradicijų grožiu ir gausa, skatinti vaikų ir jaunimo įsitraukimą į folklorinių kolektyvų veiklą, jų pagarbos tautiniam palikimui formavimą ir tolerantišką požiūrį į įvairių tautų kultūrą.
Asamblėjos metu planuojama:
- įžymių pedagogų kūrybinės laboratorijos folklorinių kolektyvų dalyviams;
- didysis konkurso „Tradicijų paveldėtojai“ nugalėtojų koncertas.

Vaikų ir jaunimo folklorinių kolektyvų konkursas-peržiūra vyks 2013 m. balandžio 25 d., ketvirtadienį, Vilniaus Rotušėje (Didžioji g., 4). Kviečiami dalyvauti įvairių tautų gyvenančių Vilniuje folkloro kolektyvai. Dalyvavimui privaloma paruošti vieną pasirodymo numerį (vokalinį, šokį, instrumentinį), atspindintį autentišką tautinę kultūrą. Fonogramos naudoti pasirodimo metu negalima.
Paraiškas prašome siųsti iki 2013 metų kovo 30 d. į Lietuvos tautinių mažumų folkloro ir etnografijos centrą el. paštas: irka.vi@gmail.com, tel.: 864643736
Pridedame paraiškos formą: Tradiciju_paveldetojai_2013.doc [34,5 Kb] (cкачиваний: 8)Švietimo, kultūros ir sporto departamento direktorius
Gintaras Petronis

Lietuvos tautinių mažumų folkloro ir etnografijos centro direktorė
Irena Zacharova
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Архив новостей

Декабрь 2020 (5)
Ноябрь 2020 (16)
Октябрь 2020 (7)
Сентябрь 2020 (9)
Август 2020 (1)
Июль 2020 (7)
^