» » Vilniuje prasidėjo X tarptautinė vaikų ir jaunimo folkloro asamblėja
Informacija prie naujienos
  • Peržiūrėta: 259
  • Autorius: Yulia
  • Data: 12-11-2020, 16:16
12-11-2020, 16:16

Vilniuje prasidėjo X tarptautinė vaikų ir jaunimo folkloro asamblėja

Kategorija: lt, Informacija, Projektai, Pokrovskije kolokola lt

Sunkus laikmetis pakoregavo visų mūsų planus, bet X tarptautinės vaikų ir jaunimo folkloro asamblėjos organizatoriai nepabūgo iššūkių: lapkričio 3 d. renginį pradėjo liaudies meistrai, kurie nuotoliniu, arba, laikantis visų atsargumo priemonių, kontaktiniu būdu surengė meistriškumo pamokas vaikams ir jaunimui. Jau ne vienus metus įvairių tautų Lietuvos jauniesiems folkloristams pamokas veda geriausi įvairių šalių etninės muzikos specialistai: Ravil Lirov iš Gorno Altajsko (Rusija), Luka Mebonia ir Giorgi Shanava (Sakartvelo), Andrej Kotov ir Jelena Bessonova (Rusija), Tatjana Sopilka, Jurij Pastušenko (Ukraina/Lenkija).
Vienas ryškiausių Asamblėjos renginių - III Jaunųjų folkloristų konferencija „Mano šeima – mano ištakos“. Konferencijoje dalyvavo skirtingų tautų vaikai iš įvairių Lietuvos regionų . Prisijungė ir dalyviai iš Rusijos. Drauge su mokytojais ir šeimos nariais jaunieji folkloristai parengė pranešimus apie savo šeimą, jos istoriją. Šių metų konferencijos tema – „Auksinės mūsų bočių rankos“.
Iškilmingas ir šventinis Asamblėjos koncertas Šv. Kotrynos bažnyčioje įvyko ankščiau numatyto laiko. Dalyvių pasirodymai buvo filmuojami ir jau greitai juos galėsite stebėti internetu.
Gerbiamas lankytojau, Jus lankotes svetainėje kaip neužregistruotas lankytojas. Mes rekomenduojame Jums užsiregistruoti arba prisijungti prie savo paskyros

Naujienų archyvas

Январь 2022 (3)
Декабрь 2021 (5)
Ноябрь 2021 (12)
Сентябрь 2021 (13)
Август 2021 (6)
Июнь 2021 (5)
^